KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16144245
nr 1614 4245
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 95, bladets mått: 21x14,5, yttermått inklusive ram: 37x29 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:47:04
22/4 19:58:30
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd